Dynamic Drive DHTML Scripts- Drop Down Tabs demos
  בוגרים  

  אוני איתי
 
מאמן: גרשנוק רון
מועדון: מכבי הלוחם הצעיר

6

5

1

  אזולאי עומרי
 
מאמן: דוכן צמח
מועדון: אדמה רוח ואש

1

  אטיאס רון
 
מאמן: שרעבי יחיעם
מועדון: שרעבי אומנויות הלחימה

9

3

11

  באייך רבקה
 
מאמן: גרשנוק רון
מועדון: מכבי הלוחם הצעיר

2

3

  בן אהרון שרה
 
מאמן: ברגינסקי מרק
מועדון: אחי יהודה

  ברגיסנקי אילן
 
מאמן: ברגינסקי מרק
מועדון: אחי יהודה

2

4

11

  גטרר בת-אל
מועדון: אחי יהודה
חגורה: שחורה Dan 3
קטגוריה: עד 57 קג
תואר: אלופת אירופה 2010
מאמן: שרעבי יחיעם
מאמן: ברגינסקי מרק

14

9

19
         
 שם התחרות  מיקום  שנה  נבחרות  נצחונות  דירוג
ספרד ספרד 2016 בוגרים 1
בלגיה בלגיה 2016 בוגרים 2
סלובניה סלובניה 2016 בוגרים 2
אליפות ישראל הבינלאומית רמלה 2015 בוגרים 1
אוקראינה אוקראינה 2015 בוגרים 2
יוון יוון 2015 בוגרות 3
אליפות ישראל הבינלאומית רמלה 2014 בוגרות 1
קוסטה ריקה קוסטה ריקה 2014 בוגרות 2
ארגנטינה ארגנטינה 2014 בוגרות 2
אוסטריה אוסטריה 2014 בוגרות 3
בלגיה בלגיה 2014 בוגרות 4
אליפות שבדיה שבדיה 2014 בוגרות 3
אליפות קרואטיה קרואטיה 2013 בוגרות 3
אליפות ישראל הבינלאומית רמלה 2013 בוגרות 3
הולנד אינדוון 2013 בוגרות 4
אליפות קרואטיה זגרב 2012 בוגרות 4
אליפות ישראל הבינלאומית אשדוד 2012 בוגרות 3
אוסטריה אוסטריה 2012 בוגרות 2
אליפות שבדיה שבדיה 2012 בוגרים 3
אליפות קרואטיה קרואטיה 2011 בוגרות 2
גרמניה גרמניה 2011 בוגרים 3
טרלבורג שבדיה 2011 בוגרות 4
צרפת צרפת 2010 בוגרים 4
אליפות אירופה רוסיה 2010 בוגרות 5
משחקי קרב בינג'ייג 2010 בוגרות 2
בלגיה בלגיה 2010 בוגרות 3
אליפות הולנד הולנד 2010 בוגרות 6
אליפות ארה ארה 2010 בוגרות 3
אליפות אנגליה מנצ'סטר 2009 בוגרות 4
אליפות העולם לדוברי צרפתית צרפת 2009 בוגרות 2
אליפות בלגיה בלגיה 2009 בוגרות 4
אליפות קרואטיה קרואטיה 2008 בוגרות 4
אליפות אוסטריה אוסטריה 2008 בוגרות 3
אליפות גרמניה גרמניה 2008 בוגרות 6
אליפות הולנד הולנד 2008 בוגרות 4
אליפות אירופה אולימפית טורקיה 2008 בוגרות 3
אליפות אוסטריה אוסטריה 2007 בוגרות 4
אליפות אזרבייג'אן אזרבייג'אן 2007 בוגרות 2
אליפות בלגיה בלגיה 2007 בוגרות 4
אליפות שוודיה שוודיה 2007 בוגרות 1
אליפות שוודיה שוודיה 2006 בוגרות 3

  דוראני עדן
 
מאמן: גרשנוק רון
מועדון: מכבי הלוחם הצעיר

1

1

  זריהן מיכל
 
מאמן: אהרוני ארז
מועדון: טאקוונדו טייגרס

2

2

9

  חיימוביץ איתן
 
מאמן: שרעבי יחיעם
מועדון: שרעבי אומנויות הלחימה

1

4

1

  חיימוביץ גדי
 
מאמן: שרעבי יחיעם
מועדון: שרעבי אומנויות הלחימה

5

3

8
 1 | 2 |  מתוך 2
  לוח פעילויות  
  חדשות אחרונות
26/11/2018
נמרוק קרביצקי מדלית זהב באליפות ישראל הבינלאומיות (ג1)

24/11/2018
הגרלות ותוצאות אליפות ישראל הבינלאומית-יום שבת

23/10/2018
המדריך מנחם שמעון, ממועדון עוצמה בועז אסולין בגמר תכנית נינג'ה ישראל

18/10/2018
מאסטר אבי כדורי חגורה שחורה דאן 8 (קוקיוון)

12/10/2018
אבישג סמברג דורגה 5 באולימפיאדת הנוער 2018

דף הבית    אודות    חדשות    נבחרות    מועדונים    גלריות    פעילים    טפסים    קישורים    קשר    הרשמה
design: atarim