Dynamic Drive DHTML Scripts- Drop Down Tabs demos
  בוגרים  

  אטיאס רון
 
מאמן: שרעבי יחיעם
מועדון: שרעבי אומנויות הלחימה

9

3

11

  בן אהרון שרה
 
מאמן: ברגינסקי מרק
מועדון: אחי יהודה

  ברגיסנקי אילן
 
מאמן: ברגינסקי מרק
מועדון: אחי יהודה

2

4

10

  גטרר בת-אל
מועדון: אחי יהודה
חגורה: שחורה Dan 3
קטגוריה: עד 57 קג
תואר: אלופת אירופה 2010
מאמן: שרעבי יחיעם
מאמן: ברגינסקי מרק

14

9

19
         
 שם התחרות  מיקום  שנה  נבחרות  נצחונות  דירוג
ספרד ספרד 2016 בוגרים 1
בלגיה בלגיה 2016 בוגרים 2
סלובניה סלובניה 2016 בוגרים 2
אליפות ישראל הבינלאומית רמלה 2015 בוגרים 1
אוקראינה אוקראינה 2015 בוגרים 2
יוון יוון 2015 בוגרות 3
אליפות ישראל הבינלאומית רמלה 2014 בוגרות 1
קוסטה ריקה קוסטה ריקה 2014 בוגרות 2
ארגנטינה ארגנטינה 2014 בוגרות 2
אוסטריה אוסטריה 2014 בוגרות 3
בלגיה בלגיה 2014 בוגרות 4
אליפות שבדיה שבדיה 2014 בוגרות 3
אליפות קרואטיה קרואטיה 2013 בוגרות 3
אליפות ישראל הבינלאומית רמלה 2013 בוגרות 3
הולנד אינדוון 2013 בוגרות 4
אליפות קרואטיה זגרב 2012 בוגרות 4
אליפות ישראל הבינלאומית אשדוד 2012 בוגרות 3
אוסטריה אוסטריה 2012 בוגרות 2
אליפות שבדיה שבדיה 2012 בוגרים 3
אליפות קרואטיה קרואטיה 2011 בוגרות 2
גרמניה גרמניה 2011 בוגרים 3
טרלבורג שבדיה 2011 בוגרות 4
צרפת צרפת 2010 בוגרים 4
אליפות אירופה רוסיה 2010 בוגרות 5
משחקי קרב בינג'ייג 2010 בוגרות 2
בלגיה בלגיה 2010 בוגרות 3
אליפות הולנד הולנד 2010 בוגרות 6
אליפות ארה ארה 2010 בוגרות 3
אליפות אנגליה מנצ'סטר 2009 בוגרות 4
אליפות העולם לדוברי צרפתית צרפת 2009 בוגרות 2
אליפות בלגיה בלגיה 2009 בוגרות 4
אליפות קרואטיה קרואטיה 2008 בוגרות 4
אליפות אוסטריה אוסטריה 2008 בוגרות 3
אליפות גרמניה גרמניה 2008 בוגרות 6
אליפות הולנד הולנד 2008 בוגרות 4
אליפות אירופה אולימפית טורקיה 2008 בוגרות 3
אליפות אוסטריה אוסטריה 2007 בוגרות 4
אליפות אזרבייג'אן אזרבייג'אן 2007 בוגרות 2
אליפות בלגיה בלגיה 2007 בוגרות 4
אליפות שוודיה שוודיה 2007 בוגרות 1
אליפות שוודיה שוודיה 2006 בוגרות 3

  גרשנוק לריסה
 
מאמן: גרשנוק רון
מועדון: שרעבי אומנויות הלחימה

1

  זריהן מיכל
 
מאמן: אהרוני ארז
מועדון: טאקוונדו טייגרס

1

2

8

  זריצקי הלל
 
מאמן: שרעבי יחיעם
מועדון: שרעבי אומנויות הלחימה

2

4

  חיימוביץ גדי
 
מאמן: שרעבי יחיעם
מועדון: שרעבי אומנויות הלחימה

5

3

8

  חימוביץ גילי
 
מאמן: שרעבי יחיעם
מועדון: שרעבי אומנויות הלחימה

6

3

10

  לוגסי מוטי
 
מאמן: כדורי אבי
מועדון: אחי יהודה

2

8

  לוסטיגר יובל
 
מאמן: שלמה טל
מועדון: הפועל כפר סבא

1

3
 1 | 2 |  מתוך 2
  לוח פעילויות  
  חדשות אחרונות
13/09/2017
The 15th Israel International Open - WT G1

10/07/2017
משחקי הטאקוונדו במכביה ה-20

10/07/2017
משחקי המכביה בטאקוונדו

07/07/2017
אליפויות ישראל בוגרים ווטרנים 2017

06/07/2017
אליפויות ישראל 07 יולי 2017

דף הבית    אודות    חדשות    נבחרות    מועדונים    גלריות    פעילים    טפסים    קישורים    קשר    הרשמה
design: atarim